Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відгуки про магазин

5.0
3 відгуки
Сортування:
дуже смачний чай, всім раджу!

Відповісти
Дуже задоволена покупкою та сервісом. Замовила чайник та чашки на сайті. Мені повідомили, що нова партія із ними тільки направляється в Україну, і що треба почекати. Я попросила тримати мене в курсі по трекінгу щодо дати доставки. І менеджер Денис Седляр періодично писав мені, на якому етапі мандрівки їх товар )) Коли я отримала своє замовлення, там був приємний сюрприз - чай у подарунок. І так, ніби я вимушена була почекати своє замовлення, але процес очікування був настільки під контролем з двох боків, що жодних питань у мене не виникало. Дякую за таке відношення до клієнта та до своєї роботи!
Відповісти
Привіт всім поціновувачам китайського( і не тільки) чаю.випадково натрапив на цей магазин, замовив тайванський улун габа, отримав якісний чай по прийнятній ціні.всім рекомендую цей магазин, буду обов'язково ще тут замовляти чай
Відповісти
Вгору